Loading...

تاریخچه و موضوع فعالیت


در اجرای مصوبه هیات مدیره محترم بانك‌اقتصاد‌نوين  و بر اساس استراتژی‌های بانک مبنی بربرون سپاری بخشی از فعالیت‌ها، پس از اخذ مجوز شماره مب/۱۱۲ مورخ ۱۳۸۵/۰۱/۲۴ از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت خدمات و پشتیبانی اقتصادنوین(سهامی‌خاص) با سرمایه یک میلیارد ریال تأسیس و در تاریخ ۱۳۸۵/۰۲/۳۰ تحت شماره ۲۷۰۹۳۴ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسیده و مشغول فعالیت می‌باشد. سرمایه شرکت در سال ۱۳۹۴ با تصویب مجمع عمومی فوق العاده به ۳۰۰،۰۰۰ میلیون ریال بالغ و درتاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ به ثبت رسیده است.

طبق ماده ۲ اساسنامه موضوع فعالیت شرکت عبارت است از :
  • خــرید یا تملیک امـوال منقول یا غیر منقول تحت هر نــوع عقد و قرارداد و معامله‌ای و انتقال عین یا منافع آنها.
  • نگهداری و بهره برداری واحدهای مورد نیازخدماتی، پشتیبانی، تدارکاتی، فنی، مهندسی، ساختمانی،اداری،آموزشی، رفاهی و کلیه موارد مورد نیاز

بانک اقتصادنویـــن از جمله احداث و ایجــاد واحدهای جدید با هدف ارائــه خدمات مرتبط به بانک و سهامداران و شرکت‌های وابسته و سایر اشخاص حقوقی و حقیقی.
  • ارائه خدمات تامین نیروی انسانی مورد نیـاز شرکت و سایــرخدمات فنـی، تخصصی و مهندسی، آموزشی، تجـاری و خدماتی مورد نیاز بانک وسایــر دستگاه‌ها و موسسات و شرکت‌های وابسته به بانک یا اشـخاص حقیقی و حقوقـی دیگر.
  • سرمایه گذاری و مشارکت در سرمایه شرکت‌ها خــواه از طریق تاسیس شرکت‌های جـدید و یا از طریق مشارکت در سهام شرکت‌های موجود.
  • ارائــه خدمات رفاهی و کلیه خدمات مورد لـزوم کارکنان بانک و کارکنان شرکت‌ها، دستگاه‌ها وموسسات وابسته به بانک اقتصادنویــن.
  • انجام کلیه عملیات مجاز تجاری و اعتباری داخلی و خارجی. 
  • واردات هرگونه تجهیزات، تاسیسات و دستگاه‌های مورد نیاز و مورد استفاده درشبکه بانکی کشور.
  • انجام کلیه عملیات پیمانکاری و خدمات مدیریت اعم از مطالعه، طراحــی، ساخت و بهره برداری فعالیت‌های اقتصادی بانک اقتصادنویـن و شرکت‌های تابعه ووابسته آن وسایر اشخاص حقیقی وحقوقی در زمینه‌های تولیدی،ساختمانی،صنعتی، معدنی وکشاورزی ونظایر آنها.

شرکت خدمات و پشتیبانی مصمم است تا با بهره‌گیری از تجربه و توان حرفه‌ای و تخصصی و متناسب با تحولات فضای کسب و کار، به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه‌های پشتيبانی، رفاهی، بازرگانی، مشاوره، پيمانكاری و پول‌رسانی با درک درست و به موقع از نیازهای آتی، ضمن شناسایی و حفظ شرکای استراتژیک و مشتریان بالقوه و بالفعل خود، خدماتی به هنگام، با کیفیت و اثربخش ارائه‌نماید و دامنه فعالیت و عملكرد خود را به بانک‌های مختلف و ساير صنایع، شرکت‌ها و موسسات توسعه دهد .

تماس با ما

  تهران، میدان ونک، انتهای خیابان برزیل شرقی، بن بست لاله، پلاک ۳

  ۰۲۱-۴۲۶۰۷۰۰۰

  info@slen.ir

  ۰۲۱-۸۸۱۹۱۸۰۴

  شنبه تا چهارشنبه ، ۸ صبح تا ۱۶:۳۰ بعد از ظهر